Cristiano Ronaldo se zase předvedl. Tentokrát odháněl kameramana, který ho natáčel po jeho odchodu na střídačku. Real poté zase ztratil body a kdyby dnes Barcelona vyhrála, byl by její náskok více než devatenáctibodový.

Real Madrid potřeboval na hřišti sedmnáctého Levante vyhrát a připsat si tři body. To se ale svěřencům Zidenina Zidane nepovedlo a nadále jsou ve velké krizi. Po dnešní remíze Barcelony s Espanyolem 1:1 jsou právě od Katalánců vzdáleni na devatenáct bodů. Real má však stále utkání k dobru.

Madridský celek začal proti Levante velmi dobře. V 11. minutě si na Kroosův roh naskočil Sergio Ramos a prvním gólem v sezoně napodobil Messiho v historických tabulkách. Stal se totiž druhým hráčem, který vstřelil branku ve čtrnácté sezoně La Ligy za sebou.

Těsně před poločasem ale srovnalo Levante, když po rychlém brejku skóroval Boateng. Ve druhém poločase byl Real téměř bezzubý. Na vítězství bylo spíše zralejší Levante, ale po Benzemově pobítce vstřelil gól Isco a přisoudil vedení na stranu hostů.

Po gólu byl stažen právě Ronaldo, kterého nahradil Marco Asensio. Hned po jeho příchodu na lavičku ho začal natáčet jeden ze španělských kameramanů a Ronaldo se ho chtěl zbavit. Nejprve naznačil, že není důvod, aby byl nadále sledován. A jelikož se kameraman choval pořád stejně, tak ho vybídl, ať raději otočí kameru a sleduje zápas.

To byl Portugalec ještě v dobré náladě. Vše se ale změnilo minutu před koncem, když srovnal po perfektním brejku domácích Pazzini.

Autor: Jakub Lebloch