Martin Nečas

Nečas se vrátil do Komety ve velkém stylu

Český mladý hokejista Martin Nečas se po domluvě s týmem NHL Carolinou Hurricanes vrátil do České republiky, respektive do klubu HC Kometa Brno. Svůj návrat oslavil famózně.

Martin Nečas nastoupil v novém ročníku NHL k jedinému zápasu. Bodovat se mu nepodařilo. Vedení klubu se tak domluvilo s českým talentem, že své hokejové zkušenosti bude nadále sbírat v českém týmu HC Kometa Brno.

Rodák z Nového Města na Moravě stihl nastoupit již ke třem zápasům, kde dokázal nasbírat tři body za dva góly a jednu asistenci. Skvělý zápas se mu povedl na domácím ledě s pražskou Spartou. Tam vstřelil branku hned v šesté minutě. Poté si dokázal připsat asistenci v prodloužení, když vítězný gól vstřelil Jan Hruška a Kometa zvítězila poměrem 3:2.

Martina Nečase letos draftovala Carolina Hurricanes v prvním kole jako 12. hráče v pořadí. V přípravných kempech vedení oslnil a vysloužil si místo v prvním týmu. Na svůj debut však musel několik zápasů čekat, které mimo jiné strávil na tribuně. Po své premiéře byl opět poslán na tribunu a následně do Komety.