Vegas Golden Knights slaví výhru nad LA

Vegas Golden Knights opět vyhráli, Florida se dál trápí

V nočních zápasech NHL nebodoval nikdo z Čechů. Český brankář Petr Mrázek byl opět na střídačce. V noci kraloval švédský brankář Henrik Lundqvist, který vychytal všechny střelce Ottawy a pomohl Rangers k výhře 3:0.

New York Rangers se dnes na domácím ledě utkali s Ottawou Senators. První třetina skončila nerozhodně 0:0, v té další se už domácí radovali. V páté minutě druhé třetiny poslal Rangers do vedení 1:0 Hayes. Tento gól byl označen jako vítězný. V závěrečné periodě vstřelili domácí ještě dva góly zásluhou Grabnera a Zibanejada. Švédský brankář Henrik Lundqvist nepustil za svá záda ani jeden gól a připsal si 20 úspěšných zákroků.

Opravdu parádní první sezónu zažívají hokejisté Vegas Golden Knights. Ti z devítí domácích zápasů vyhráli osm a dnes tomu nebylo jinak. Na jejich led zajelo LA. Vegas vedlo na konci jedenácté minuty již 3:0 a vypadalo to, že je o vítězi jasno. Kings poté dokázali během dvou třetin snížit na rozdíl jediné branky, ale výhru do prázdné brány pečetil Tuch, který dvě sekundy před koncem základní hrací doby vstřelil čtvrtý gól domácích.