David pastrňák, Boston Bruins, Hokej

David Pastrňák v posledních utkáních dokazuje, že jeho role v týmu Bruins je nesmírně důležitá. Poté, co si v posledním utkání připsal gól a asistenci, dnes skóroval proti Buffalu dokonce dvakrát.

Boston sice padl s Buffalem po prodloužení, avšak český mladý útočník se alespoň zapsal do statistik dvěma brankami, které vystřelil dnes v noci zejména díky bojovnosti.

Během úvodní branky vznikl závar před soupeřovou bránou, kdy nejblíže k doražení kotouče do brány měl právě 21letý rodák z Havířova, jenž otevřel skóre zápasu. Po něm se dvakrát trefil Brad Marchand a vypadalo to, že si bostonští kráčejí pro vítězství.

David Pastrňák svým druhým zásahem zvyšoval již na 4:1. V tomto momentu však prokázal skutečnou bojovnost. I přesto, že byl podražen, neváhal a v pádu vystřelil. Jeho rána se šťastně odrazila od brusle jednoho z beků Buffala až za záda brankaře. I přes toto vedení dokázaly šavle utkání otočit a v prodloužení zvítězit a odvést si ze zápasu dvoubodový příděl.