Český hokejový obránce Jan Rutta

Skvělou noc zažil český obránce Jan Rutta, který zaznamenal hned tři body. Chicago ale vyhrát nedokázalo. Nad jeho síly bylo New Jersey.

Střelecky nabité utkání bylo mezi domácím Chicagem Blackhawks a hostujícím New Jersey Devils. První třetina nabídla hned šest branek. Více se radovali ale domácí hokejisté, když ji získali v poměru 4:2. V první periodě se zaskvěl gólem také Jan Rutta a u prvního gólu Blachkawks si připsal asistenci, když vedlo Chicago hned po 41 sekundách. Druhá třetina patřila jasně New Jersey, když vyhráli třetinu 4:1 a stav byl 6:5 z pohledů hostů. V závěrečné periodě padl pouze jediný gól a to na straně Devils. Na straně hostujícího celku dokázal zaznamena asistenci také Pavel Zacha.

Jan Rutta 1+2

Posledním Čechem, který v noci bodoval, byl Tomáš Hertl, který pomohl týmu k výhře nad Los Angeles Kings 2:1.