Tomáš Chorý slaví gól
Foto: facebook.com/FC Viktoria Plzeň

Pohledem Viktoriána: Alarm! Druhý poločas byl velká bída, rozpadl se střed hřiště

Tomáš Chorý slaví gól

Viktoria Plzeň remizovala na vlastním hřišti se Slovanem Liberec 2:2. Za domácí se prosadili útočníci Chorý s Krmenčíkem, za Slovan Pulkrab a Breite. Je zde tradiční pozápasový blog "Pohledem Viktoriána".

Tomáš Chorý slaví gól Zdroj: facebook.com/FC Viktoria Plzeň Sestava? Ta byla velmi překvapující. Nemyslel jsem si, že by v této sezoně ještě mohl hrát Chorý s Krmenčíkem spolu v základu. Tento tah se z části vyplatil, avšak v kombinaci s v defenzivě nestabilním středem hřiště Čermák + Hořava to do defenzivy příliš neklapalo.

Tři body byly potřeba. Konečný stav 2:2 se dá považovat za zmar. Náskok pohodlných patnácti bodů se smrskl na pouhých sedm. Ano, stále mají viktoriáni zápas k dobru, ale...

Dá se očekávat, že se výkony v lize s případným koncem v Evropě zlepší. Ale zisk dvou bodů z možných devíti je dost slabý.

Ve druhé půli ale nic jiného než vyrovnání přijít nemohlo. Pasivita, totálně rozpadlý střed pole, neschopnost udržet jediný míč. To vše rozhodlo. Dnes mám námitku i na Pavla Vrbu. Proč okolo 75. minuty, když se vůbec nedařilo, nerozkouskoval hru střídáním?

Sporting musí být aktuálně upozaděn, liga je prioritou. V neděli do Zlína. Uf, to opravdu nebude nic lehkého...

10 0