Jakub Voráček

Češi v NHL opět váleli! Góly vstřelili hned čtyři, Voráček s Palátem mají dva body

Dnešní noc byla z pohledu českých hokejistů opět povedená. Jakub Voráček nasbíral během dvou zápasů již čtyři body. Branky dnes vstřelili Ondřej Palát, Radek Faksa, Vladimír Sobotka a Michael Frolík.

Philadelphia se včera večer střetla s Calgary. Po první třetině vedli Flyers již 3:1. Ve druhé části Flames otočili a srovnáli skóre na 4:4. Poslední třetina nám gól nepřinesla. Rozhodnout muselo prodloužení, kde vystřelil bonusový bod hostům českých útočník Michael Frolík. Za domácí si připsal dva kanadské body také Jakub Voráček

Radek Faksa dal o sobě po dlouhé době vědět. Jeho Dallas svedl souboj na domácím ledě s Edmontonem Oilers. První třetina nám nabídla hned čtyři branky a stav byl 2:2. Po druhé periodě už domácí vedli o gól, když vedoucí gól vstřelil Radek Faksa. Byl to zároveň i vítězný gól. Dallas nakonec zvítězil 6:3.

Nejlepší tým v letošní sezóně Tampa Bay se dnes utkala s New York Islanders. Domácí vedli už na začátku třetí třetina 4:0. Hosté poté dokázali snížit na 3:4, ale výhru do prázdné brány pečetil Tavares. Dva body za gól a přihrávku si připsal Ondřej Palát

V posledním zápase, kde bodoval český hokejista, se utkaly týmy Vancouveru a St. Louis. Zápas nám nabídl hned sedm branek a opravdu bylo na co koukat. Střelecky byli lepší hosté ze St. Louis, kteří také zápas v prodloužení vyhráli. Jednu branku vstřelil také Vladimír Sobotka