Hokej - Motor - České Budějovice
Foto: Foto: Vojtěch Moravec

České Budějovice jednají s hvězdami českého hokeje

Hokej - Motor - České Budějovice

České Budějovice si nepřejí nic jiného, než postup Motoru do extraligy a dělají pro to maximum. Aktuální jednají o příchodu posil. Mluví o hráčích jako jsou Jiří Novotný či bratři Michálkové.

První jmenovaný má již podepsanou tříletou smlouvu s týmem HC Lada Togliatti. Těm se však aktuálně nedaří a uniká jim možný postup do play-off, proto by mohla být reálná šance, že bychom mohli ve WSM lize vidět mistra světa z roku 2010. Klub i sám hráč chce, ale vše záleží na ruském účastníkovi KHL. Generální manažer týmu ČEZ Motor České Budějovice Stanislav Bednařík řekl: „Věříme tomu, že by se tady Jiří Novotný mohl objevit.“

Motor se také zajímá o Zbyňka i Milana Michálkovy, kteří ještě loni hráli v NHL. Stanislav Bednařík řekl: „Milan Michálek nám za určitých okolností přislíbil pomoc v závěru sezony, ale jeho už si můžeme škrtnout. Když zahájil intenzivnější trénink, tak se mu vrátily problémy s kolenem," cituje Deník Bednaříka. „Mluvili jsme i se Zbyňkem Michálkem, ale naprosto pochopitelně dal přednost Spartě a možnosti vybojovat si místo v olympijském týmu."

Kdo je Váš favorit jako posila českobudějovického kádru?

168 34