Český útočník Aleš Hemský (Dallas Stars)

Čeští hokejisté v NHL- Hemský má výbornou formu, Gudas s Voráčkem dali gól

Český útočník Aleš Hemský dál sbírá formu. Na něm nepoznáte vůbec, že byl zraněný. Hraje naplno, pomáhá spoluhráčům, vytváří šance a to nejdůležitější- dává důležité body. Dnes na ledě Devils dal opět gól. Trefili se také další Češi. Týmu Flyers pomohli jak Jakub Voráček, tak i Radko Gudas. Ti porazili v derby Tučňáky 6:2.

Aleš Hemský (Dallas Stars)

Tento talentovaný útočník byl dlouhou dobu zraněný. Poznali by jste to na něm? My rozhodně ne. Svým spoluhráčům pomáhá více než je zdrávo. Nahrává na góly, střílí góly. Co víc? Aleš Hemský si užívá v každém zápase. Dnes na se trefil mezi tři tyče New Jersey Devils. Gól dal v 54. minutě, když srovnával hru na 1:1. Zápas šel do prodloužení, kde v první minutě vstřelil vítězný gól Tyler Sequin. Aleš Hemský byl po zásluze vyhlášen třetí hvězdou utkání.

Jakub Voráček (Philadelphia Flyers)

Také další Češi nezaostávali. Jakub Voráček pomohl k demolici svého velkého rivala- Pittsburghu Penguins. Utkání bylo opravdu vyrovnané, na střely to bylo 27:33 z pohledu Tučňáků. Voráček vsítil gól ve 49. minutě.

Radko Gudas (Philadelphia Flyers)

V zápase Pittsburgh: Philadelphia ještě zůstaneme. V tomto zápase dal gól další Čech a to Radko Gudas. Ten se chopil volného kotouče u modré čáry a poslal ho přesně do prázdné brány.