HC Dynamo Pardubice porazily Jekatěrinburg
Foto: Facebook HC Dynamo Pardubice

Dynamo dále posiluje svůj kádr zahraničními hráči

HC Dynamo Pardubice porazily Jekatěrinburg

Pardubice před několika dny potvrdili příchod zkušeného Francouze Jordana Perreta. Další posilou je kanadský bek Rhett Holland, který podepsal roční smlouvu ještě před přípravným zápasem s Českými Budějovicemi, které se odehrálo včera.

Článek Pardubice posílí Francouz Pardubice posílí Francouz Extraligové Pardubice zbrojí na novou sezónu, která pomalu ťuká na dveře. Francouzský hokejista Jordann Perret s tímto klubem podepsal dvouletou smlouvu. Tento mladý kanadský hráč má zkušenosti z univerzitní NCAA a byl před pěti lety draftován do NHL týmem Arizona. Rhett je zkušený a důrazný obránce, který se nebojí shodit rukavice. Pro Dynamo je to obrovská posila, kterou nutně potřebovali.

Vyjádření generálního manažera Dušana Salfického: "Rhett Holland nás přesvědčil svými výkony v přípravě, že nám v sezoně pomůže. Jedná se o velmi důrazného obránce, který se vymyká svým stylem hokeje v porovnání se zadáky, které máme. Byl u nás na zkoušku na základě doporučení, která jsme na něj získali. Se zkouškou se popasoval velmi dobře a svými výkony nás přesvědčil.“

Aktuální kádr HC Dynamo Pardubice

Brankáři: Ondřej Kacetl, Milan Klouček, Martin Růžička.

Obránci: Jacob Cardwell, Petr Čáslava, Ladislav Havlík, Rhett Holland, Josef Horyna, Karel Nedbal, Jan Ščotka, Ondřej Trejbal, Marek Trončinský, Ty Wishart.

Útočníci: Matěj Beran, Martin Kaut, Denis Kusý, Jakub Martinec, Ondřej Panna, Tomáš Pipek, Patrik Poulíček, Peter Quenneville, Jordann Perret, Miroslav Rohlík, Tomáš Rolinek, Jan Starý, Ján Sýkora, Petr Sýkora, David Tomášek, Sacha Treille, Tomáš Vondráček, Daniel Voženílek, Václav Zídek.

100 12