Český útočník Jakub Vrána

Jakub Vrána má asistenci, Hertl neproměnil nájezd

Český útočník Jakub Vrába si v zápase s Calgary připsal asistenci. Tomáš Hertl jel v deváté sérií nájezd, ale neproměnil jej a San Jose poté prohrálo. Připsal si ale také asistenci.

Washington se dnes od jedné hodiny ranní našeho času utkal s Calgary Flames. Hned v první minutě se dostali Capitals do vedení díky brance Ellera. U tohoto gólu si připsal asistenci také Jakub Vrána. Potom už dávalo góly pouze Calgary. Nejdříve za tři minuty srovnal Gaudreau, když překonal brankáře Holtbyho. Ve druhé části jsme viděli pouze jeden gól a to od Monahana. V závěrečné periodě vstřelily Plameny dva góly, na ten poslední nahrával dokonce Jaromír Jágr.

Tomáš Hertl se dnes se svým týmem střetl s Anaheimem. Tam padlo již míň branek, než tomu bylo v zápase Capitals s Flames. Již od třetí minuty vedli domácí hokejisté, když se trefil finský útočník Donskoi. Na začátku druhé třetiny nejdříve srovnal Perry a o deset minut později otáčel skóre Rakell. V poslední periodě dokázali domácí srovnat na 2:2, když se podruhé v zápase trefil Donskoi, kterému nahrával Tomáš Hertl. Základní hrací doba nám vítěze nepřinesla a v prodloužení tomu jinak nebylo. Rozhodnout musely samostatné nájezdy, které dospěly až do deváté série. Poslední sérii rozehrál Tomáš Hertl, ale ten brankáře nepřekonal. Poté se rozjel Vermette, který už síť rozvnil a získal bonusový bod pro svůj tým.