Český útočník Dominik Mašín

Mašín zaznamenal v AHL dva body, Šimek se Simonem jeden

Český útočník Dominik Mašín se dnes podílel na výhře svého týmu v AHL dvěma body za gól a asistenci. Bodovali také další dva čeští hokejisté. Dominik Simon a Radim Šimek si připsali po asistenci.

Rodák z Městce Králové Dominik Mašín dnes zažil parádní zápas. Jeho tým Syracuse Crunch se dnes utkal na domácím ledě s Rochesterem Americans. Utkání bylo na góly opravdu bohaté. Po první třetině byl stav příznivější pro hosty 2:1. Ve druhé části dokázali domácí srovnat i díky brance Dominika Mašína, který vstřelil gól v oslabení. Závěrečná perioda nám přinesla góly na obou stranách a muselo se jít do prodloužení za stavu 5:5. Tam byli úspěšnější domácí, když dokázali vstřelit vítězný gól po brance Yana, kterému nahrával právě muž utkání Mašín.

V zápase mezi Wilkes-Barre/ Scranton s Lehigh Valley Phantoms byl k vidění jediný Čech a to Dominik Simon. Po první třetině vedli hosté 2:1. Ve druhé periodě dokázali domácí otočit skóre. Gól na 3:2 vstřelil Smith, kterému nahrával český útočník Dominik Simon. Hokejisté domácího celku poté už jen pečetili výhru gólem na 4:2 a zvítězili.

Posledním Čechem, který dokázal bodovat v dnešních zápasech AHL, byl Radim Šimek. Tento pětadvacetiletý obránce se s týmem San Jose Barracuda utkal se San Antoniem Rampage. Tento zápas byl na góly také bohatý. Domácí zvítězili 5:3 a u druhého gólů domácích si připsal asistenci Radim Šimek, když se trefil Roy z přesilové hry.