Jakub Krejčík a Tomáš Vincour
Foto: hokej.cz

,,Mexičan" Krejčík by rád do Koreje. Byl by to sen, říká obránce Komety

Jakub Krejčík a Tomáš Vincour

Obránce Komety Brno Jakub Krejčík nedávno objevoval Mexiko. Dovolenou si moc užil a vrátil se s mnoha pocity.

Jakub Krejčík si vypůjčil  auto, vzal manželku a jeli objevovat Mexiko. Tam navštívil hlavní město Méridu, krásné pláže, pyramidy a mnoho dalších skvělých památek. Stihl také na pár dní navštívit New York.

Hokejová Kometa může s Krejčíkem počítat i další sezónu. Těsně před dovolenou do Severní Ameriky si plácl s trenérem Zábranským a dohodli se na nové smlouvě. ,,Podepsal jsem smlouvu s tím, že kdyby příšlo do určité doby něco ze zahraničí, je možné to přijmout, dodal Krejčík. I na dovolené si kontroloval email, jestli nepřišlo nic zajímavého. ,,Byli jsme v kontaktu s mým agentem, ale spíše jen po emailu. Nic zajimavého nepřišlo," doplnil.

Zlatá obhajova, to je hlavní cíl Krejčíka v nové sezóně. Nyní se rýsuje i další zajímavá možnost. V únoru nás čeká olympiáda. ,,Bylo by to krásné. Je to sen každého sportovce, reprezentovat svou vlast na olympiádě," pouvažoval nad tímto tématem. Cesta bude snadnější, protože na turnaj pod pěti kruhy nepojedou hráči z NHL.  „Můj osobní názor je, že se ještě něco stane, protože na olympiádu patří ti nejlepší. Pořád všichni věří v to, že tam pojedou,“ upozornil novináře Krejčík.

„V našich hlavách to je reálné. Je otázka, jak by to bylo reálné u trenérů. Bylo by to hezké, ale do té doby musí všechno fungovat. Tohle je téma na leden, ne na srpen,“ řekl na závěr.

186 0