Mike Green, Detroit Red Wings

Mrázek se na led nedostal, Detroit i přesto vyhrál

Dnes v noci se odehrály pouze dva zápasy. Nikdo z českých hokejistů neobodoval. Gólmani Petr Mrázek z Detroitu i Ondřej Pavelec z Rangers proseděli svá klání na střídačce.

V prvním nočním zápase se střetl Columbus s New Yorkem Rangers. Favorit utkání byl domácí Columbus, který si dokráčel pro vítězství 2:0. První branka padla až v polovině druhé třetiny, když se trefil Werenski. Druhou a zároveň poslední branku vstřelili domácí v sedmé minutě záverečné periody z hole Panarina. Brankář Bobrovskij pokryl všech 36 střel a připsal si čisté konto.

Ve druhém nočním zápase se proti sobě postavily Detroit a Buffalo. Martin Frk do utkání opět nezasáhl z důvodu zranění a Petr Mrázek byl opět na střídačce, jelikož šanci dostal stabilnější Jimmy Howard. První branky jsme se dočkali také ve druhé třetině, respektive minutu před koncem prostřední části. Detroit poslal do vedení Glendening. Hosté z Buffala dokázali vyrovnat na konci páté minuty posledního dějství z hole O´Reillyho. Vítězný gól vstřelil o tři minuty později slovenský útočník Tomáš Tatar. Výhru poté pečetil Larkin.