Český hokejista David Pastrňák

Pastrňák bodoval po dvanácté v řadě. Po gólu si připsali dva Češi

Dnes v noci dokázali bodovat hned čtyři čeští hokejisté. Bod za gól si dnes připsali Jakub Voráček a Tomáš Hertl. Po asistenci poté Pavel Zacha a David Pastrňák.

Bodová série Davida Pastrňáka se dnes po zápase vyšplhala na dvanáct zápasů. Ten totiž v zápase s Columbusem přispěl k demoilici jednou přihrávkou. Úvodní gól tohoto zápasu viděli fanoušci v TD Garden až pět minut před koncem první třetiny po trefě Marchanda. Ve druhé periodě padly góly dva a stav byl již 3:0. V poslední dvacetiminutovce bylo k vidění hned šest branek. Čtyři na domácí straně a dva na hostující. U šestého gólu si připsal David Pastrňák asistenci.

Zajímavost dne

Colorado na Pittsburgh prostě umí. V posledních dvou zápasech je dokázalo porazit. Nejdříve se tak stalo 12. prosince, když na ledě Penguins vyhráli 2:1. V dnešním zápase přijel Pittsburgh do Colorada a prohrál opět, tentokrát ale 2:4. V obou případech byli za hvězdy brankáři Colorada.