David Pastrňák v dresu Boston Bruins

Pastrňák bodoval po jedenácté v řadě, zápas pod širým nebem zvládla Ottawa

V nočních zápasech neskóroval žádný český hokejista. Naopak body za asistence si připsali Jakub Voráček, David Krejčí, David Pastrňák, Ondřej Palát a Jakub Vrána.

Zápas mezi Bostonem a NY Rangers nabídl dohromady pět branek. Jako první se do vedení dostali hosté, když se trefil Grabner. Na začátku druhé dvacetiminutovky se dostali hosté do vedení už 2:0 po brance Millera. Ke konci druhé třetiny byl stav snížený na 1:2. Heinen byl autorem gólu, kterému nahrávali Chára s Krejčím. V páté minutě závěrečné periody dokázal Boston vyrovnat na 2:2. Vyrovnávací branku vsítil Marchand. Asistenci u tohoto gólu si připsal David Pastrňák. V prodloužení pak rozhodl Zuccarello.

Zajímavost dne

Dnes v noci se odehrál zápas pod širým nebem v rámci oslav stoleté NHL. Proti sobě se na stadionu TD Place Stadion utkaly kanadské týmy Ottawa s Montrealem. Vítězem tohoto zápasu byla Ottawa, která vstřelila Montrealu tři branky. Montreal vyšel naprázdno a brankář Senators Craig Anderson vychytal všech 28 střel.