Hokejisté Tomáš Nosek a Tomáš Hyka v dresu Vegas Golden Knights

Příprava NHL- Nosek s Hykou řídili vysokou výhru Vegas nad Vancouverem

Nováček NHL Vegas Golden Knights zvládli úvod přípravy famózně. Ti totiž nasázeli devět branek do sítě Canucks. Do bodové statistiky se přidali také Nosek s Hykou.

Vancouver utrpěl těžkou porážku na domácím ledě. Nováček si s nimi poradil opravdu zkušeně. V první třetině jsme viděli hned 6 gólů. Stav byl po první periodě 2:4 z pohledu domácího Vancouveru. V téže třetině se trefili oba čeští hokejisté- Tomáš Nosek i Tomáš Hyka. Druhá třetina nám nabídla pouze jeden gól a to na straně Vegas Golden Knights. Závěrečnou periodu si hosté pohlídali a opět nastříleli čtyři branky. Konečný stav zápasu 9:4 pro nováčka NHL znamenal překvapení. Navíc Tomáš Nosek byl vyhlášen druhou hvězdou utkání.

Přípravné zápasy NHL

Vancouver Canucks - Vegas Golden Knights 4:9

Branky a nahrávky: 11. Boeser (Megna), 14. Subban (Boeser), 43. Holm (Megna, Virtanen), 53. Boeser (McEneny, Holm) – 5. Wong (Glass, Hunt), 13. Hyka (Glass, Hunt), 15. Nosek (Matteau, Wong), 18. Wong (Hunt, Nosek), 26. Tuch (Theodore, Tynan), 47. Wong, 51. Hyka (Nosek), 51. Suzuki, 57. Thompson (Hague, Suzuki)

Tomáš Nosek (VGK) - 1+2, 2 střely, čas na ledě 15:08
Tomáš Hyka (VGK) - 2+0, 5 střel, čas na ledě 12:43

New York Islanders - Philadelphia Flyers  3:2 v prodloužení

Branky a nahrávky: 31. Tavares (Lee, Eberle), 46. Barzal (Ladd, Seidenberg), 61. Tavares – 21. Vecchione (Lehtera, Gostisbehere), 29. Lehtera