útočník Dallasu Stars Radek Faksa

Radek Faksa vstřelil na ledě Vegas hattrick během sedmi minut! Bodovali také další čeští hráči

Skvělý zápas se povedl českému útočníkovi Radku Faksovi, který na ledě Vegas vstřelil hattrick. Gól se také podařilo obránci Toronta Romanu Polákovi. Po asistenci si připsal Jan Rutta a Jakub Voráček.

Dallas se dnes utkal na ledě Vegas Golden Knights. Prvního gólu se fanoušci dočkali až ve druhé třetině, kdy odstartoval kanonádu český útočník Radek Faksa. Tn totiž během sedmi minut nasázel do sítě Knights tři góly. A bylo opravdu na co koukat. Vegas nedokázal poté vstřelit ani jeden gól a Dallas tak vyhrál zaslouženě 3:0.

V zápase mezi Torontem a Calgary se podařilo vstřelit gól také českému obránci Romanu Polákovi, který umístil kotouč do sítě na konci první třetiny. Střelecky na tom bylo lépe právě Toronto, které zvítězilo na ledě Flames 4:1.

Po asistenci si připsal Jakub Voráček v zápase mezi Flyers a Sharsk. Philadelphia tento zápas prohrála a je to již její devátá prohra v řadě. Posledním Čechem, který v noci bodoval, byl Jan Rutta z Chicaga. Blackhawks se utkali na ledě Nashville. Domácí zápas zvládli lépe a vyhráli 3:2.