Hokejista Tomáš Nosek střílí první gól v dresu Vegas Golden Knights

Tomáš Nosek a jeho historicky první gól na domácím ledě ve Vegas

Český hokejový útočník Tomáš Nosek se postaral o historický první gól Vegas Golden Knights na domácím ledě v základní časti. Svým gólem poslal rytíře, kteří nakonec vyhráli 5:2, do vedení 1:0 již ve druhé minutě. Bodovali také další čtyři Češi.

Nováček NHL Vegas Golden Knights hrál dnes poprvé v historii klubu na domácím ledě s Arizonou Coyotes. Zápas jim začal výborně. Hned ve druhé minutě poslal Vegas do vedení Tomáš Nosek. První třetina skončila za stavu 4:1. Domácí hráli ve velké pohodě. Utkání nakonec ovládli 5:2. Arizona byla lepší ve střelbě, vyslala na Fleuryho celkem třiatřicet střel. Ten byl ale ve formě a pustil jen dva góly.

Další dva Češi si připsali premiérové trefy v této sezóně

Montreal se v této sezóně nadále trápí. Po čtyřech zápasech mají jen jednu výhru a tři prohry. Dnes na domácím ledě v Bell Centre podlehli Chicagu Blackhawks 1:3. Jedinou branku Canadiens vstřelil český útočník Tomáš Plekanec. Další gól z Čechů si připsal Martin Hanzal v dresu Dallasu, který zvítězil nad Detroitem 4:2. Hanzal stvrdil vítězství svého týmu střelou do prázdné branky. Jednu asistenci si připsal Vladimír Sobotka v zápase s Rangers. Jakub Voráček přihrával na dva góly proti Nashville. V kanadském bodování se tak s šesti přihrávkami posunul již na 11. pozici.