Hokej - Karlovy Vary vs Třinec

V rámci 20. kolo WSM ligy přivítaly Karlovy Vary na domácím ledě Zubry z Přerova. Z výhry se nakonec radoval západočeský tým, který fanouškům následně předvedl velmi netradiční děkovačku.

Ve středu 1. listopadu se střetl klub HC Energie Karlovy Vary s moravaskými Zubry. Do vedení se nejprve dostal domácí celek, když se v šesté minutě trefil Flek. Ve druhé části přidaly Karlovy Vary další dvě branky a po čtyřiceti minutách tak vedly 3:0. Ve třetí třetině se trefil přerovský Čáp, který snížil na rozdíl dvou branek. Davídek však záhy znovu poslal domácí do trojbrankového trháku. V padesáté druhé minutě Malina už jen upravil výsledek na konečných 4:2.

Jako poděkování za podporu si pro fanoušci hokejisté Karlových Varů připravili netradiční děkovačku. Hráči se kromě brankářů rozdělili do čtyř skupinek a předvedli ukázkový závod v bobech.