Český útočník Michael Špaček

Syn slavného otce se konečně dočkal. Michael Špaček se letos konečně prosadil. Potomek olympijského vítěze z Nagana, Jaroslava Špačka, v noci na dnešek vstřelil svoji premiérovou branku v nižší zámořské soutěži AHL.

Český útočník Michael Špaček, který obléká dres Manitoba Moose, se dnes postavil proti soupeři Laval Rocket, kde hraje český obránce Jakub Jeřábek. Do vedení se dostali nejdříve hosté, když se po půl minutě trefil Veilleux. Do konce první třetiny se domácí dokázali prosadit z hole Appletona.

Druhá třetina nám nabídla hned pět branek. Nejdříve se trefil Michael Špaček, který využil obrovské chyby brankáře a poslal puk do prázdné brány.

O tři minuty později bylo opět srovnáno na 2:2, když se v přesilovce trefil Carr. Gólová přestřelka pokračovala. Do konce prostřední části padly ještě tři branky. Tentokrát pouze na domácí straně. Závěrečná perioda nám gól nepřinesla a Manitoba Moose zvítězila nad Laval Rocket 5:2.