las vegas hokej aréna

Hokejisté nováčka Vegas Golden Knights mají za sebou první přípravné utkání na domácím ledě. Do T-Mobile Arény přijeli Los Angeles Kings, kteří ve Vegas vyhráli 3:2 v prodloužení. Golden Knights během utkání ukázali svoji novou gólovou sirénu.

Golden Knights se dostali do vedení 1:0 již ve čtvrté minutě, když se trefil Eakin. Hosté dokázali snížit o osm minut později, když dopravil puk do sítě Dowd. Ve druhé třetině se radovali pouze Kings z LA, kteří dali jednu branku z hole MacDermida. Vyrovnávací branka přišla až v závěrečné periodě. Na jejím začátku vstřelil gól Carrier. Zápas musel jít do prodloužení, ve kterém urval vítězství hned po dvanácti sekundách Laich. Čeští hokejisté Tomáš Nosek a Tomáš Hyka vyšli v tomto utkání bodově naprázdno.

Diváci v T-Mobile Aréně mohli slyšet novou gólovou sirénu. Víceprezdient klubu Jonny Greco však prozradil, že tato nová gólová siréna nemusí být konečná. Možná dojde k několika úpravám. Konečná verze bude známa až v průběhu sezóny.