Jakub Voráček

Voráček byl u všech gólů svého týmu, bodovali další tři Češi

Philadelphia dnes odehrálá domácí zápas s Chicagem. Flyers vyhráli 3:1 a na všech gólech se podílel český útočník Jakub Voráček. V tomto zápase bodoval také Jan Rutta, který si připsal bod za asistenci.

Letci z Philadelphie začali utkání lépe. Již na konci čtvrté minuty se dostali do vedení 1:0, když se trefil kapitán Claude Giroux, kterému nahrával právě Jakub Voráček. O osm minut později zvýšil stav domácího týmu právě český útočník.

Z kraje druhé periody vedla Philadelphia již 3:0 zásluhou Seana Couturiera, při tomto gólu si připsal asistenci opět Jakub Voráček. Ke konci prostřední části snížil stav na 1:3 Murphy, u něhož si připsal bod český obránce Jan Rutta. Do konce základní hrací doby se již nic nestalo a Flyers zvítězili 3:1. Druhou hvězdou utkání byl zaslouženě Jakub Voráček. Český útočník se dostal přes metu dvaceti bodů v letoštní sezóně (4+17).

Další zápas, kde bodoval Jágr s Frkem, je podrobně napsán ZDE.

Dále se podařilo zaznamenat jednu asistenci hráčům Ondřeji Palátovi a Dmitriju Jaškinovi.