České Budějovice vs Vsetín - fanoušci

WSM LIGA: České Budějovice stále první, Kladno a Vary si zastříleli

Po 33. kole WSM ligy si Budějovice stále drží první místo, v pátečním utkání porazily Frýdek-Místek. Také Slavia si poradila s Třebíči a slaví zisk tří bodů. Kladno si v dnešním zápase poradilo lehce s Benátkami, když je porazilo 9:3.

České Budějovice přivítaly v Budvar aréně farmu Třince, Frýdek-Místek. Na první gól si museli diváci počkat až do patnácté minuty, když rozvlnil síť Václav Nedorost. Další gól padl až ve druhé třetině po trefě Roka Pajiče z osmadvacáté minuty. O deset minut později pak zvýšil vedení na 3:0 svým druhým gólem v zápase Václav Nedorost, který využil přesilovou hru. Frýdeckomístečtí hokejisté poté dokázali snížit na 1:3 díky brance Martynka. Poslední gól zápasu vstřelili ale domácí, když dokázal Martin Heřman využít přesilovou hru. Motor tak zvítězil nad Frýdkem-Místkem 4:1

Zápas mezi Slavií a Třebíčí nabídl fanouškům v aréně skvělou podívanou. Domácí se dostali do vedení 1:0 již v osmé minutě hry. Branku vstřelil Lukáš Endál, který se trefil v letošní sezóně již po páté. Dalšího gólu se diváci v první třetině nedočkali. Domácí fanoušky postavili ze sedadel hokejisté i v jednatřicáté minutě, když zvýšil vedení Slavie na 2:0 Jindřich Barák. Na konci druhé třetiny padly hned dvě branky. Jedna na straně hostů a jedna na straně domácích. Nejdříve snížil stav na 1:2 Matěj Novák, poté se domácí dostali opět do dvoubrankového vedení zásluhou Martina Šagáta. Ještě před zazněním sirény mohl být stav 2:3. ale gól nakonec uznán nebyl. Výhru pak zpečetil v poslední dvacetiminutovce gólem na 4:1 Lukáš Endál.

Dařilo se také hokejistům Karlových Varů, kteří do sítě Přerova nasázeli hned šest branek. V zápase jsme viděli také incident mezi ochrankou a fanoušky, kteří útočili na hokejisty Karlových Varů a utkání se muselo na chvíli přerušit.