Český brankář Miroslav Hanuljak v dresu Kladna

WSM LIGA: Kladno si zastřílelo, výhru slaví Karlovy Vary či Slavia Praha

V dnešním šestadvacátém kole WSM ligy bylo opravdu na co se dívat. Kladno si zastřílelo na domácím ledě proti Prostějovu, Slavia porazila Benátky a Karlovy Vary si poradily s Kadaní. Jak dopadly další zápasy?

KLADNO vs. PROSTĚJOV 6:1

Kladno se dnes na domácím ledě utkalo s Prostějovem. V první třetině diváci viděli pouze jeden gól, a to na straně domácích, když se trefil Tůma. Druhá perioda byla už o něčem jiném a kladenští hokejisté v ní vstřelili tři branky. Autory gólů byli Zelingr, Redlich a Strnad. V závěrečné dvacetiminutovce dál potvrzovali roli favorita a nepolevili. Kladno tak slaví vysokou výhru nad Prostějovem 6:1.

BENÁTKY vs. SLAVIA PRAHA 1:4

Pražané dnes zajeli na led Benátek. Do zápasu šla Slavia jako favorit. Stav po první třetině byl vyrovnaný 1:1. Nejdříve se v přesilové hře trefil slávistický Doležal, a poté ke konci první periody vyrovnal domácí Mikyska. Poté měli slovo pouze hosté. Ve druhé třetině vstřelili dva góly, a v té poslední si výhru pojistili gólem na 4:1.

KARLOVY VARY vs. KADAŇ 4:1

Lídr soutěže dnes odehrál v domácím prostředí utkání s Kadaní. První třetina nabídla dvě branky, a to jednu na každé straně. Na další gól si museli fanoušci počkat až do závěrečné třetiny, ve které domácí nasázeli hostům hned tři branky. Karlovy Vary ukazují, že jsou na správné cestě zpátky do extraligy.