Tipsport
Foto: www.tipsport.cz

Analýza: 2 Zápasy Evropské ligy

Tipsport

V dnešní analýze jsme se zaměřili na dva zápasy evropské ligy, a sice AS Řím s Lyonem a Krasnodar se Celtou Vigo. Pojďme se společně podívat, jak efektivně na ně vsadit a proč.

AS Řím – Olympique Lyon 0

Ve čtvrtek se rozběhnou zápasy Evropské ligy a mezi ty sázkařky zajímavé patří například domácí AS Řím proti Olympique Lyon.  Lyon doma dokázal Řím porazit s výsledkem 4:2 a tak má do odvety dobrou výchozí pozici. Ale to ani AS Řím není úplně bez šance, na postup Římanům stačí dát dva góly a neinkasovat. To, ale nebude tak jednoduché, protože Řím doma z posledních pěti zápasů inkasoval čtyři krát z toho si připsal tři výhry. Ovšem poslední dva zápasy skončily bez bodu a to po prohrách 0:1 proti Villarrealu v Evropské lize a 1:2 proti Neapoli v Serii A. V posledním zápase se však domácí výkonnostně zvedli a na půdě Palerma dokázali zvítězit 3:0. Lyon v posledním zápase vyhrál podobným způsobem doma proti Toulouse 4:0, kde se předvedl v pěkné střelecké formě Depay.  Lyon celkově neprohrál už sedm zápasů, ale venku to zas až tak slavné není, jelikož z posledních pěti utkání si připsali jen čtyři body. V zápase, kdy si ani jeden tým nemůže dovolit moc taktizovat, můžeme očekávat atraktivní fotbal. Oba týmy jsou vyrovnané a mohla by padnout 0, zítra více věřím Lyonu a v případě kombinování zápasů pro mě bude rozumnější neprohra hostů.

Krasnodar – Celta Vigo 1

Celta Vigo se pokusí ubránit těsný výsledek na hřišti Krasnodaru. Jediný Španělský zástupce v této fázi turnaje vydřel v závěru utkání těsnou výhru na domácím hřišti. Krasnodar má tedy stále solidní výchozí pozici na postup. Doma budou domácí silní, jelikož neprohráli posledních dvanáct zápasů a navíc v těchto zápasech padá poměrně hodně gólů - v průměru 2,5 na zápas. Celta Vigo venku poslední dobou moc neumí, naposledy dostala výprask od Barcelony 5:0. Před tím uhráli remízu s předposledním Gijonem, následně přišla další remíza v Evropské lize a poté výhra 2:0 v prodloužení nad Šachtarem.  Španělé to podle mě budou mít v Rusku hodně těžké. Oba týmy umí dobře dávat góly, ale taktéž hodně inkasují. Další zajímavá fotbalová bitva s tipem 1.

Autor: Jan Linha
Témata: Sázení
333 0