Kurzy podle Tipsportu
Foto: facebook.com/Tipsportnet

Jak se stát úspěšným sázkařem a nepropadnout tomu

Kurzy podle Tipsportu

Že se sázením nedá vydělávat? My vám ukážeme, že dá. Každý, kdo se rozhodne sázet, tomu lehce propadne a následně začne sázet bezhlavě, což vede k prohrám. Jak tomu ale nepropadnout a sázet chytře? Připravili jsme pro Vás návod.

Jistě jste již všichni hledali návody na to, jak vydělat co nejvíce peněz za co nejméně práce. A jedním takovým trikem se jeví také sázení. Ano, je možné nalézt různé rady a tipy všude možně po internetu, ale ne mnozí říkají, jak tomu nepropadnout. 

Na mnohých webech se dočtete věci stylu "jak sázet na tutovky" a poté každý měsíc vydělat balík. Mnozí to zkusí a mnozí také vyhrají. Ale pak přijde zlom. Vy chcete vyhrát ještě a ještě více. Vsadíte více tiketů a nebo si dáte na tiket více "tutovek", abyste měli vyšší kurz a potenciálně vyhráli větší sumu. Neříkáme, že to nejde, ale z dlouhodobého hlediska toto fungovat nebude. Vyjdou vám dva, tři tikety. Pak se začne prohrávat. A vy z peněz, které jste na sázkařském účtě vyhráli, najednou nemáte nic a musíte si dobít vaši sázkařskou peněženku opět z peněz, které jste si vydělali ve vaší práci. Ano, jste opět tam, kde jste být nechtěli. Na začátku jste si určitě říkali, že tomu nepropadnete a že budete sázet s rozumem. Nakonec se ale tak nestalo a propadli jste. 

Ano, víme. Strašně jednoduše se vše říká, ale hůře koná. A proto jsme pro všechny sázkaře, kteří chtějí sázením si opravdu nějaké peníze vydělat a nebo alespoň přivydělat, připravili sázkařský plán. Teď jen stačí se jej držet. A to striktně. Existuje totiž povolání, jako je profesionální sázkař. Co tento člověk dělá? Jeho prací je analyzování online a v terénu různé podmínky, okolnosti a možnosti daných zápasů, klání, závodů, apod. Po analýze vybraných tipů je zasílá sázkařům, kteří dle jeho rad sází. A ano, několik málo takových lidí je úspěšných. A jedním z takových je také pan Lukáš, který se živí profesionálním sázením řadu let a jeho sázkařská úspěšnoust je velice vysoká. A právě tento chlapík se rozhodl připravovat tipy pro vás, čtenáře iSport365 a také pro vás připravil rady a postupy, jak na to. 

1) Sázejte rozumné, pouze, co si můžete dovolit

Pokud nevyděláváte v práci žádné závratné sumy, je nesmysl, abyste začali sázet hned na počátku nějaké astronomické částky. Klidně začněte s 20Kč nebo 50Kč na jeden tiket. Jakmile se Vaše suma na sázkařském účte rozroste a vy si uděláte první výběr z Vašeho sázkařského účtu na Váš reálný účet, budete si moci dovolit dávat vyšší sázky na jeden tiket. Ovšem pokud chcete začít již s vyššími sázkami, nebudeme Vám v tom bránit. S naší strategií totiž budete dlouhodobě v plusových hodnotách.

2) Nesázejte jiné, než naše tikety

Je to prosté. My vám budeme pravidelně posílat tikety a vy budete vyhrávat. Jenže co když chcete následně vyhrát více, vsadíte bezhlavě další tiket a ten bude proherní? Můžete to vyčítat pouze sobě. A tak proto zdůrazňujeme, nesázejte jiné tikety. Většinou si nedokážete najít moc informací k danému zápasu a pokud si myslíte, že první tým tabulky porazí poslední a nebo že světový tenisový hráč číslo 5 porazí toho, který je až stý, jste na omylu. Samozřejmě pravděpodobnost tam je, ale mohou nastat okolnosti, které obrátí zápas na druhou stranu a vám zničí tiket. A proto říkáme ještě jednou, sázejte pouze tikety, které vám zašleme my. 

3) Nízký kurz neznamená tutovka

Ano, bylo tu mnoho sázkařů, kteří si řekli, že nízký kurz znamená, že je to jasná výhra a proto vsadí. Ale to jste na omylu. To, že jedna strana má kurz 1,01 , neznamená, že vyhraje. Viděli jsme již desítky, možná i stovky tiketů, na kterých se mimo jiné nacházel tip s kurzem 1,01 a byl proherní. Může se tak stát, že vám zašleme tip, na kterém budou dva zápasy a jeden z nich bude mít kurz 1,80. Riskantní? Dle čísla se může zdát. Ale naše analýza a zákulisní informace hovoří o tom, že tip vyjde. Nesestavujeme tikety totiž dle toho, jak vysoké jsou kurzy, ale jak vysoká nám vyjde pravděpodobnost, že budou výherní. Měli jsme sázkaře, kteří podobným tipům nevěřili a tiket nevsadili. Druhý se divili, že tip vyšel. A tak se nemusíte tohoto risku obávat. Každý zápas, každý tip prochází důkladnou analýzou a my máme patřičné důvody k tomu, vsadit na danou věc. A to bez ohledu na to, jak vysoký kurz zrovna sázková kancelář nabízí. 

4) Vyděláváme z dlouhodobého hlediska, nikoliv krátkodobého!

Pokud neuvidíte na svém sázkařském účtě během týdne 10 tisíc, hned nás neobviňujte z toho, že jsme vám nevydělali na živobytí. Jak znovu zdůrazňujeme, tak my vyděláváme našim klientům peníze z dlouhodobého hlediska. Je to něco jako, když jdete do práce. Zaměstnavatel vám dá hodinovou mzdu 80Kč čistého. Když máte v práci osmihodinovou směnu, vyděláte si přesně 480Kč. A ani o korunu více. A když třeba následující den se nedostavíte, nevyděláte nic. A tak podobně je to i se sázením. A proto my sázíme rozumné částky na rozumné kurzy a po většinou jeden tiket denně. Kurzy našich tiketů se pohybují nejčastěji okolo 2,0. Vezměme si jednoduché počty. Když průměrný kurz vsazených tiketů bude 2,0 a my vám pošlete 30 tiketů za měsíc. Začínáte a řeknete si, že budete sázet 100Kč na jeden tiket. Řekněme, že z 30 tiketů nevyjdou všechny, ale vyjde jich "pouze" 28 (nikdo nemá 100% úspěšnost). Za měsíc si díky tomu, že jste vsázeli 1 tiket denně za 100Kč, vydělali 2.800,- Kč. Myslím si, že za měsíc je to velmi slušný přivýdělek. Když to budete dělat stejným způsobem po celý rok, vyděláte si 33.600,- Kč. Což je velmi slušný přivýdělek. A co s ním? Můžete jej použit do budoucna na Vaši penzi, můžete si za to koupit luxusní dovolenou a nebo si dovolit i drahý dárek pro Vás, či přítelkyni, manželku nebo kohokoliv blízkého. 

Pojďme se ale podívat na to, jak skutečně VYDĚLÁVAT PRAVIDELNĚ Z DLOUHODOBÉHO HLEDISKA takové peníze, po kterých nemusíte chodit do práce. Většina našich klientů nejsou žádní zbohatlíci. Ba naopak. Jsou to obyčejní lidé, kteří chtějí o něco zlepšit svůj životní standart. Pán chce dceři koupit chytrý telefon, paní chce synové zaplatit měsíční jazykový pobyt v zahraničí, rodiče chtějí zaplatit svému dítěti veškeré výlohy na vysokou školu. Ano, mnohé napadne šílenost - vezmeme si na to půjčku. Ale co když se to nebude dařit splácet. Co potom? A proto takovým lidem, kteří mají ať už skromnější a nebo velké plány, nabízíme tuto možnost výdělku, díky které mohou uskutečnit své sny a nebo dopřát sobě či členům své rodiny lepší život. Někteří mohou díky našemu výdělku si dovolit 2x ročně dovolenou v zahraničí, rodina může pravidelně platit dítěti výlohy na VŠ, jako je bydlení, strava, školné, školní pomůcky a další. Někteří díky našemu projektu dokonce cestují po světě, jelikož vydělané finance používají na náklady spjaté s letenkami, lístky, hotely a dalšími. 

A čeho chceme u většiny klientů dosáhnout? Opět se dáme do jednoduchých počtů. Průměrný kurz bude 2,0 a zaslaných tiketů za měsíc bude 30. Ovšem vsazená částka na 1 tiket nebude 100Kč, nýbrž 1.000Kč. Ano, již se pohybujeme na vyšších částkách. A ještě něco ubereme. Úspěšných tiketů nebude 28, ale "jen" 27. Jednoduché počty nám tak říkají, že si za měsíc vyděláte celkem 27.000Kč. To už zní docela dobře ne? To už není jen tak ledajaká částka. Nyní se již bavíme o sumě, která dokáže plnohodnotně nahradit příjem z práce. A nebo alespoň nahradit jeho většinu (pokud se jedná o lidi dosahující vyššího příjmu než je průměrná mzda v ČR).  A ročně? Dostáváme se na neuvěřitelných 324.000Kč. A taková částka? To už je více, než na nějaké průměrné živobytí. Z toho můžete živit i Vaši rodinu. To už zní lákavě ne? 

Ano, najdou se klienti, kteří budou pořád něco vyčítat, ale najde se mnohem více klientů, kteří nám děkují, jakou možnost jsme jim poskytli. Díky takovéto finanční nezávislosti jsou šťastnější, mají více času na sebe, rodinu, koníčky. A máme dokonce klienty, kteří se rozhodli svůj životní standart zvednout ještě výše a na jeden tiket dávají vyšší částky. Někdo 2 a někdo dokonce i 3 tisíce na jeden tiket. Ano, je tam pořád to riziko, že pár tiketů za měsíc nevyjde. Ale pořád z dlouhodobého hlediska si přijdou na velmi pěkné peníze, se kterými bez problému vyžijí a nebo si dokonce budou moci dovolit něco, co dříve nemohli. 

Jak tedy na to?

1) Založte si účet u jedné z těchto sázkových kanceláří: Tipsport, Fortuna, SazkaBet

2) Po založení účtu dojděte na nejbližší pobočku, kde můžete svůj účet aktivovat

3) Napište nám, že chcete s námi vydělávat na e-mailovou adresu isport365cz@gmail.com a po vsazení prvního tiketu začínáte vydělávat.

4) Pokud máte další otázky, stačí se na náš obrátit prostřednictvím výše uvedené e-mailové adresy. 

Autor: Jan Linha
Témata: Sázení
1048 22