Tipsport
Foto: www.tipsport.cz

Tipsport: Sázkařské tipy na závěr fotbalové ligy

Tipsport

Předposlední kolo ePojištění.cz nabídne několik piknatních zápasů. Proto jsme pro vás připravili predikci toho, jak by zápasy nejvyšší fotbalové ligy mohly skončit. Pojďme na to, a ať se zelená!

Všechny zápasy se hrají ve stejný čas - sobota od 17:00!

Kurzy podle Tipsportu Zdroj: facebook.com/Tipsportnet Bohemians - Karviná (0)

"Klokani" jsou namočeni v sestupových vodách, takže potřebují nutně vyhrát, ovšem "zdobí" je bilance čtyř proher v řadě. Naopak Karviná poslední dva zápasy remizovala, naposledy se Spartou. Zápas podle nás skončí dělbou bodů.

Brno - Plzeň (2)

Tým z moravské metropole se v minulém kole definitivně zachránil, takže sezonu už pouze dohrává. Naopak Plzeň je stále ve hře o titul. Pokud tedy nechce Viktorka darovat titul Slavii, musí z Brna přivézt všechny tři body.

Dukla - Zlín (1)

Pražané nabírají s koncem sezony střeleckou formu. Navíc doma často neztrácejí. Zlínu se ligové jaro moc nepodařilo, ale chuť si napravili ziskem MOL Cupu. Tři body ovšem zůstanou na Julisce.

Jablonec - Teplice (02)

Týmu ze severu Čech se nepodařilo vyhrát ani jeden z posledních pěti zápasů. Naproti tomu ale o body obrali Plzeň i Slavii. Soupeřem budou ovšem silné Teplice, které mají ze všech týmů aktuálně nejlepší formu. Tipujeme neprohru hostů.

Kurzy podle Tipsportu Zdroj: facebook.com/Tipsportnet Jihlava - Příbram (1)

Oba dva kluby bojující o sestup. Přesto má, podle nás, zápas jasného favorita - Jihlavu. "Ježci" dokáží svůj stadion proměnit v nedobytnou pevnost. S novým koučem navíc vyhráli minulé kolo 3:0 ve Zlíně. Naopak Příbram se po dvou vyhraných zápasech vrátila na vlnu porážek a sestup Středočechů je už téměř jistotou. Případnou výhrou nad Příbrami udělá Jihlava obrovský krok k záchraně.

Mladá Boleslav - Slavia (2)

V minulém kole ztratila Boleslav slibné vedení v Plzni, která stále hraje o titul. V tomto kole čeká Středočechy další aspirant na titul - SK Slavia Praha. Obere Mladá Boleslav "Sešívané" o body a pomůže tak na dálku Viktorce? Podle nás nikoliv. Slavia je nejlepším týmem na hřišti soupeřů, navíc bude lačná po výhře, která by mohla být tou klíčovou v boji o titul. "Sešívaní" si z města automobilů přivezou všechny 3 body.

Slovácko - Liberec (0)

Oba týmy jsou už zachráněny, jejich sezona probíhala podobně. V tabulce je dělí pouze 2 body. K tomu je Slovácko druhým celkem s nejvyšším počtem remíz (13). Podle nás tohle číslo po sobotním zápase ještě naroste. V Uherském Hradišti se budou dělit body.

Sparta - Hradec (1)

Sparťané jsou nejleším celkem na domácím hřišti. Hradec je pouze krok od sestupu do druhé ligy, takže zápas má, podle nás, jasného favorita. Domácí sice neoplývají oslnivou formou, ale na Letné jen tak body neztrácejí. Tři body tedy zůstanou svěřencům Petra Rady.

Pokud vyberete všechny zápasy, tak jak je tipujeme my, bude celkový kurz 269.87.

VSADIT TIKET MŮŽETE ZDE

Ať se zelená! Další tipy přineseme s dalším, posledním ligovým kolem.

Autor: Jakub Kepka
273 0