Lucie Šafářová a Bethanie Mattek-Sands ovládly deblový turnaj na French Open 2017
Foto: www.facebook.com/safarovalucie

VIDEO:Bethanie Mattek-Sands se po vážném zranění vrací na kurty!

Lucie Šafářová a Bethanie Mattek-Sands ovládly deblový turnaj na French Open 2017

Tři měsíce uplynuly od hrůzostrašného zranění americké tenistky Bethanie Mattek-Sands. Nyní se bývalá světová jednička v deblu a velká kamarádka Lucie Šafářové opět vrací na kurty.

Bethanie Mattek-Sands uvěřejnila na svém twitterovém účtu videa, jak opět trénuje na kurtech. Zraněné pravé koleno má sice stále zpevněné a jeho pohyb je značně limitován, i tak má ale sympatická tenistka velký důvod k radosti. 

Vážné zranění si Mattek-Sands přivodila při zápasu Wimbledonu, kdy se jí nešťastně při náběhu na síť podlomila noha. Celý tenisový svět v tu chvíli téměř nedýchal. Americká tenistka dlouhou chvíli ležela s velkými bolestmi na kurtu, poté byla převezena do nemocnice. Verdikt byl nemilosrdný -  přetržený čéškový vaz, vykloubená čéška, a nutnost operace.

Nyní se Bethanie pomalu vrací do kolotoče tréninků na kurtech. Zatím se věnuje navrácení citu pro údery. Pokud vše půjde jako doposud, má Američanka v plánu vrátit se na okruh z kraje příštího roku, aby mohla se svou kamarádkou Lucií Šafářovou pokusit obhájit triumf na Australian Open.

Autor: Hana Řeháková
392 0