Michaela Jantnerová, Lukáš Lhoták a Josef Vašíček

Bývalá láska Josefa Vašíčka se znovu zamilovala. Kdo je tím šťastlivcem?

Michaela Jantnerová, Lukáš Lhoták a Josef Vašíček

Bývalá přítelkyně Josefa Vašíčka Michaela Jajtnerová po dlouhých pěti letech po smrti svého protějšku, který zahynul při leteckém neštěstí u Jaroslavli, si našla novou lásku. 

Její nový partner je též hokejista. Lukáš Lhoták začínal v pražské Spartě, ale svojí kariéru pořádně rozjel až ve Švýcarsku, kde nyní hraje za tým Ambri-Piotta již čtvrtou sezónu a klub je s ním velmi spokojený. Sama Michaela Jajtnerová řekla, že "Pepča" jí navždy zůstane v srdci a tato se rána se bude jen velmi těžko léčit. Život ale musí běžet dál.

Michaela Jantnerová, Lukáš Lhoták a Josef Vašíček

Jantnerová se již dříve pustila do soudního řízení o peníze svého zesnulého přítele. Rodiče Vašíčka totiž vynechali Michaelu z dědického řízení. Té se to nelíbilo a tak podala trestné oznámení. Uvedla, že s Pepou žila sedm let a tak má právo na nějaké dědictví z toho, co Vašíček vydělal.

Neštěstí se odehrálo 7. září 2011 v ruské Jaroslavli, když hráči odlétali na zápas do Minsku. Letadlo přejelo vzletovou dráhu a při pokusu o vzlet na poslední chvíli zavadilo o letovou věž a následně se zřítilo do jezera. Nehodu nepřežilo 44 z 45 lidí na palubě včetně Josefa Vašíčka, Karla Rachůnka a Jana Marka nebo i Slováka Pavola Demitry. Z neštěstí byl posléze obviněn Vadim Timofejev, náměstek generálního ředitele letecké společnosti Jak-servis.

Pod fotku na facebooku, kde jsou Jajtnerová a Lhoták, blahopřály například manželka Tomáše Vokouna nebo bývalá manželka zesnulého švédskoho brankáře Stefana Liva, který v Jaroslavli také zahynul. 
 

Autor: Jan Linha
982 32