Ester Ledecká
Foto: Facebook Ester Ledecké

Dnes pojedou o další pódium Strachová a Ledecká. Proniknou na medailové příčky?

Ester Ledecká

Sice je dnes úterý, ale čeká nás vskutku zajímavý lyžařský program, nejen zajímavý z pohledu českého fanouška. Ovšem zejména v hledáčku českého diváka dnes musí být alpské lyžování a snowboarding. 

Ester Ledecká Zdroj: Facebook Ester Ledecké

Vše začíná už v 10:15 SEČ, kdy muži začínají tréninkem své tažení ve švýcarském Wengenu. Jelikož trenér reprezentace Tomáš Bank je nyní s Ester Ledeckou, vyrazil do Švýcarska jako "náhradní kouč" Ondřej Bank, který bude pomáhat českým klukům, jak si poradit s nástrahami tratě. Na start tréninku a pravděpodobně i páteční alpské kombinace se postaví Kryštof Krýzl, Ondřej Berndt, Jan Zabystřan a Filip Forejtek.

Od 17:45 SEČ nás čeká večerní slalom v rakouském Flachau. Neuvěřitelným způsobem vyšel slalom v Záhřebu, kde se na pódiu seřadily pouze dvě slovenské a jedna česká závodnice. A jak Šárka Strachová, tak i Petra Vlhová a Veronika Velez Zuzulová dnes budou bojovat o další pódium. Ovšem radost se jim jako každý slalom bude snažit překazit slalomová raketa Mikaela Shiffrin.

Od 19:00 poté začíná snowboarding. Na start Paralelního slalomu se postaví Ester Ledecká, která tak bude hájit vedoucí postavení v hodnocení světového poháru. Kvalifikace je na programu již ve 14hod. O pět hodin později začínají pod umělým osvětlením vyřazovací jízdy. 

Jak dnes věříte slalomářkám?

 
312 201