České beach volejbalistky Markéta Sluková a Barbora Hermannová
Foto: www.slukovahermannova,com

Markéta Sluková má za sebou pohádkovou svatbu ve USA. Kdo však na svatbě chyběl?

České beach volejbalistky Markéta Sluková a Barbora Hermannová

Markéta Sluková už není Sluková. Nyní si budeme muset na světovém beach volejbalovém okruhu zvyknout na jiné jmenné spojení s tím, že Markéta nebude mít ani u své jména tradiční českou příponu "OVÁ". Po dlouhých dvou letech zasnoubení se Sluková provdala za svého snoubence a zároveň i trenéra Simona Nausche. 

Svatba se konala v Arkansasu v USA, konkrétně v městěčku Jasper, kam snoubenci vyrazili společně se současnou spoluhráčkou Slukové, Barborou Hermannovou. Jenže někdo u svatby chyběl. Řeč je o bývalé spoluhráčce Markéty, Kristýně Kolocové.

V době, kdy se Sluková zasnoubila, tvořila ještě hráčské duo s Kolocovou. Navíc spolu byly už od základní školy, kdy spolu seděly v jedné lavici. A není taky divu, že si slíbily, že jedna druhé půjde na svatbu, v tomhle případě že Kolocová půjde na svatbu Slukové. 

Jenže o rok později přišel šok. Úspěšný volejbalový pár se rozpadnul. A v nepříliš příjemné atmosféře. Od té doby tvoří Sluková nyní Markéta Nausch dvojici s Barčou Hermannovou, se kterou si vybojovaly i postup na olympiádu v Riu.

A ta doprovází nyní už novomanželé na cestě po Americe, kde si užívají konec sezóny a nyní i svatbu.

583 27