Jindřich Trpišovský
Foto: www.facebook.com/trpisovsky.jindrich

Trpišovský do Sparty? NE! Vrba? Možná.

Jindřich Trpišovský

Hlavní kandidát na trenéra Sparty možnost přesunu na Letnou odmítl. Jindřich Trpišovský se na oficiálních stránkách Slovanu Liberec prohlásil, že je v na severu Čech spokojený a cítí zodpovědnost za výkony svého týmu.

Sparta jednala s Trpišovským po vyhazovu trenéra Ščasného. Sparta tehdy nepochodila, dostala ovšem příslib k dalším jednáním v zimě. „V kontaktu se Spartou jsem byl, ale v současné chvíli jsme v takové rozporuplné situaci. V Evropské lize bojujeme do poslední chvíle o postup, ale v lize na tom vůbec nejsme dobře. To musíme do jara napravit. Cítím velkou zodpovědnost nejen za úspěch, ale také za neúspěch, a to mě určitým způsobem zavazuje. Udělám vše pro to, aby byl Slovan co nejdříve co nejvýš v tabulce,“ prohlásil dnes mladý kouč Slovanu. Spojení Trpišovský a Liberec tak zůstává platné.

Na světlo světa ovšem vyplynula nová zpráva. Po několika špatných výsledcích se začalo spekulovat o budoucnosti bývalého trenéra Viktorie Plzeň a české reprezentace, Pavla Vrby, na lavičce ruské Machačkaly. Vrba navíc prý se Spartou už před několika týdny jednal, tehdy s díky odmítl. Dnes by údajně měl Vrba se Spartou jednat podruhé. Dočkáme se tak přestupové trenérské bomby?

Sparta situaci řeší kvůli nesplněné licenci trenéra Holoubka, více zde: http://www.isport365.cz/article/1035-holoubek-nesmi-vest-spartu-ani-v-evropske-lize

Autor: Jirka Vokřál
332 54