David Svoboda
Foto: Filip Komorous

Video: Pojď přijmout výzvu Davida Svobody.

David Svoboda

Po Jardovi Jágrovi se další výzvy na další měsíc ujal moderní pětibojař David Svoboda. V druhé výzvě si David vymyslel žonglování s míčky a navíc během toho stát jen na jedné noze. Je to podstatně těžší výzva než li byla ta první, ale i tak se o to může pokusit opravdu každý. A jak sám David Svoboda dodal: „ Budě to aspoň sranda“.

Zkuste se i VY se zapojit do této challenge a při tom se vyfoťte nebo natočte a dejte to třeba na facebook pod #DASTO.  Dále na stránkách sportvokoli.cz je vypsaná zajímavá soutěž pro youtubery a pro ty, kteří se již zapojili do první challenge od Jaromíra Jágra a budou se zapojovat dál. Můžete tak vyhrát exkluzivní možnost natočit vlog s Jaromírem Jágrem na Floridě.  

Pokud jste neviděli první výzvu od Jaromíra Jágra. Nevadí. 

V dnešní době čím dál tím více lidí sedí doma či v práci u počítače a málokdo si najde čas na sport. Třeba jen půl hodiny si zaběhat nebo jet se projet na kole. Jarda tímto projektem chce rozhýbat především děti, ale pochopitelně se mohou do toho zapojit i dospělí lidé, kteří chtějí soupeřit s Jaromírem či udělat něco dobrého pro svoje tělo. Naše hokejová hvězda sama řekla: Děti se moc nehýbou a já bych s tím chtěl zkusit něco udělat. V létě jsem se zapojil do projektu “Rozhýbeme české děti” a viděl jsem, že stačí málo a děti to chytne. Doufám, že teď děcka rozhýbu i na dálku a že se u toho společně pobavíme.

Do této challenge #DASTO se také zapojil známý youtuber Ati. Jelikož tato myšlenka navazuje na předchozí projekt, který podniknul, rozhodl se zapojit i do této výzvy od Jaromíra Jágra, který vyzval nejen český národ, aby se trochu začal hýbat. Ale i další youtuběři se zapojili do této chellenge. K prvnímu cviku člověk potřebuje trpělivost, rovnováhu, lžíci a vajíčka. Zapojil se též do druhé výzvy.
 

Zapojte se i vy do této challenge. Natočte se, nebo vyfoťte, jak děláte daný cvik, nahrejte to na Facebook a přidejte pod Váš příspěvek #DASTO. Každý tak bude vědět, že jste se připojili i Vy!

207 10